№ п/п
|
Назва гуртка, секції
|
Напрям гуртка, секції
|
ПІП керівника
|
Час проведення занять
|
Місце проведення занять
|
Класи, кількість учнів
|
Кількість годин
|
Бюджетні гуртки
|
-
|
«Декоративно-ужиткове мистецтво»
|
Художньо-естетичний
|
Тагаєва Ірина Костянинівна
|
Понеділок, четверг 15.15 –16.00
|
Кабінет № 16
|
5-9 класи 16 учнів
|
2
|
-
|
«КВН»
|
Художньо-естетичний
|
Луценко Руслан Володимирович
|
Вівторок, четверг 15.10 –15.55
|
Кабінет № 11
|
7-10 класи 16 учнів
|
2
|
-
|
Вокальний колектив «Гармонія»
|
Художньо-естетичний
|
Міщенко Наталія Володимирівна
|
Вівторок I група.13.20-14.05 II група.14.15-15.00 П’ятниця I група.14.15.-15.00 II група.15.10-15.55
|
Кабінет № 13
|
1-11 класи 30 учнів
|
4
|
-
|
«Влучний стрілець»
|
Військово-патріотичний
|
Коляда Микола Михайлович
|
Понеділок 14.40 – 15.25 Середа, четвер 15.05 – 15.50
|
Стрілецький тир ХЗОШ №53
|
8-11 класи 16 учнів
|
3
|
-
|
«Захисник Батьківщини»
|
Військово-патріотичний
|
Коляда Микола Михайлович
|
Понеділок 15.30 – 16.15 Середа, четвер 15.55 – 16.40
|
Кабінет предмету «Захист Вітчизни»
|
10-11 класи 16 учнів
|
3
|
-
|
Зразковий духовий оркестр
|
Художньо-естетичний
|
Макаренко Володимир Миколайович
|
Понеділок, четвер 13.25 – 15.10
|
Актова зала
|
3-8 класи 16 учнів
|
4
|
-
|
Футбол (дівчата)
|
Спортивний
|
Говосянц Сурен Мкртичович
|
Понеділок 15.15-16.00
|
Спортивна зала початкової школи
|
5-6 класи 16 учнів
|
1
|
-
|
Футбол (хлопці)
|
Спортивний
|
Говосянц Сурен Мкртичович
|
Вівторок 15.15-16.00
|
Спортивна зала початкової школи
|
5-7 класи 16 учнів
|
1
|
-
|
Міні-футбол (хлопці)
|
Спортивний
|
Говосянц Сурен Мкртичович
|
Понеділок 14.15-15.00
|
Спортивна зала початкової школи
|
9-11 класи 16 учнів
|
1
|
-
|
Баскетбол
|
Спортивний
|
Волобуев Микола Іванович
|
Понеділок 14.15-15.00 Середа 15.00-16.30
|
Спортивна зала початкової школи
|
8-10 класи 18 учнів
|
3
|
-
|
Волейбол (дівчата)
|
Спортивний
|
Басова Алла Вікторівна
|
Четвер 15.15 – 16.45
|
Спортзал початкової школи
|
8-11 класи 16 учнів
|
2
|
-
|
Гольф
|
Спортивний
|
Басова Алла Вікторівна
|
П’ятниця 13.15 – 14.00
|
Спортзал початкової школи
|
4-6 класи 16 учнів
|
1
|
-
|
«Веселі старти»
|
Спортивний
|
Аксьонов Дмитро Володимирович
|
Вівторок, п’ятниця 13.15-14.35
|
Спортзал початкової школи
|
2-4 класи 30 учнів
|
2
|
-
|
Футбол (хлопці)
|
Спортивний
|
Матвієнко Денис Анатолійович
|
Вівторок 15.00-16.30 Четвер 15.00-16.30
|
Спортзал основної школи
|
6 клас 16 учнів 7 клас 16 учнів
|
3
|
Позабюджетні гуртки
|
-
|
«Драматичний театр»
|
Художньо-естетичний
|
Воропаєва Аліса Євгенівна
|
Понеділок, п’ятниця 13.30-14.30
|
Актова зала
|
2-4 класи 16 учнів
|
2
|
-
|
Військово-спортивне багатоборство
|
Спортивний
|
Бондар Денис Олександрович
|
Вівторок, четвер 16.00-17.30
|
Спортзал початкової школи
|
1-4, 5-11 класи 20 учнів
|
3
|
-
|
Тхеквондо
|
Спортивний
|
Савченко Руслан Вікторович
|
Понеділок, середа, п’ятниця 17.00-19.15
|
Спортзал початкової школи
|
1-7 класи 16 учнів
|
6
|
-
|
Універсальний повноконтактний бій
|
Спортивний
|
Молчанов В’ячеслав Валентинович
|
Вівторок, четвер 17.00-18.20
|
Спортзал основної школи
|
1-11 класи 16 учнів
|
3
|